sevgili günlük

Sevgili günlük
Nasılsın iyisin?iyisin iyisin.beni sorarsan ki sormassan sikerim apışıp kalmış ve gençliğimi bi araba vaadi karşılığında satmış hissediyorum.apışma durumu şöyle:odtüde herkes oraya buraya gidiyo biseyler dönüyo ama ben neler olup bittiğinin farkında değilim.köyden indim şehire modeli insanları izliyorum.gençliği satma meselesi de şöyle:halamın hazırlığı geçersen araba alcam vaadiyle hazırlığı atladım ancak büyük hata yaptığımı anladığımda kendimi makinenin erkek kaynayan dört duvarı arasında buldum.makine bölümü abaza 8. yurtta kalıyorum yurdun lakabı eskiden abazaymış bi de hazırlığı atladım ki sorma halimi.ama beni bilirsin bu durumları aşmak benim işimdir.eski alpi geri getircem yakında.erkeklerin arasında geçen derslerden sonra kendimi çatı restorana atıp elit bir şekilde cixo ama aslında çok ucuza mal ettiğim yemeklerden aldığım has paha biçilemez.
tek reklam:yemekhanede yemek 2.40 tl
hocam piknikte kumpir 6.50 tl
çatı veya arka bahçe restoran ne alırsan al kiloyla tart ona göre para ver
elit bir ortam ve etrafta birçok cıvır insan:paha biçilemez
paranın satın alamayacağı birçok şey vardır.o birçok şeyi de daha fazla paraya satın alabilirsiniz.en iyisi koy gotüne gitsin gel çatıda yapalım kahvaltıyı.

devam:bu arada bana kalbinden kesinlikle daha temiz olduğuna inandığım bu sayfayı ayırdığın için teşekkür etmemi bekliyosan citroen derim sana çünkü:seni gidip kırtasiyeden alan ben,sırf pembe peluş defter kapağın olsun diye 7 milyon bayılan ben,hergün renkli renkli kalemlerle sana salak salak şeylerini yazan kenarlarını çiçeklerle süsleyen ben,sanki hiç açılmıycakmış gibi sana kilit vuran özel kılan götüne tavan yaptıran ben.sen naaptın lan bugüne kadar benim için yavşak.kırtasiyeden almasaydım seni sik gibi o rafta makasların yanında durcaktın.o makasların seni kesme istekleri arasında nası yaşıycaktın lan.bataklıktan çıkardım adam ettim lan seni nankör.bi kere bi hayrın oldu mu lan.bak tom riddle ın harry potırın günlüğüne her bi bok var.en azından bi gün sende de benim yazmadığım bi yazı belirse de bi kızın ad soyad ve numarası yazsa bu kız yollu gideri var diye.hergün neler yaptıysam anlattım lan sana anam mısın babam mısın karım mısın lan?aslında sana bişey açıklamalıyım ki seni gerçekten sevmedim günlük.bi kız vardı hai anlatmıştım sana.işte o böyle duygusal ve günü gününe günlükyazangillerden olduğu ve ben de onu etkileyip mapuşkasını şebertlemek için seni pembe kapaklı aldım seni çiçeklerle süsledim.ama neoldu kız benim gibi bi delikanlıya değil ibişin bebişin birine yar oldu dikembe mutombo mukoko beklerken akşamları entariyle yatan sevgilisine sarılır yatar oldu.ben de alışkanlık edindim hergün sana sövmeyi bırakamıyorum şerefsizim.

tek reklam:temiz banka ad soyad kredi yaz boşluk bırak ama mesajı gönderme taslaklara kaydet-bu arada dikkat et iki mesajlık kontörün gitmesin-hem temizinden kredini al hem de kajun ile dar mısın daral mısın'da yarışma hakkı kazan.

devam:velhasıl günlük yeni bi ortama alışma çabaları ve işlerimi halletme çabaları içindeyim.seni bile yazmak için reklam almam da cabası.neyse bugün odtü içinde yaklaşk 10 km yürüdüm bi saat tenis oynadım ve bana mısın demedim ama üşüdüğümü inkar edemem.bi derdim daha var günlük ama çok büyük bi dert.duygusal ergen kızlar gibi yastık altında ağlamak üzereyim.kardeşlerimi çok özledim günlük.okul açılışına gidemedim içimde kalan ukte bir.oziyle fıro ev tutmuş hayırlı olsuna gidemedim eksikler var diye foto da koymuş yavşak keder ve özlemler içerisinde dalgalandım da duruldum.zaten odtüde 3 gecem geçti 2 gece murat abilerde kaldım saolsun yatılı muabbetini yaşadım biraz bi gece yrtta kaldım sadece.bu gece de yurtta kalcam bakalım.haftasonuda ankaranın diğer yarısı secaattinimle buluşup kardeşimle kah dertleşcem kah kopcam eğlencemçsabırsızlıkla bekliyorum içimde kelebekler sevişiyor.zaten geldim arayamadım herifi ayıboldu.neyse pes'te yine bilerek yeniliyim de üzüntüsü geçsin kardeşimin.

karşılaştırmalı 2 reklam:
1-my name is cristiano ronaldo ve hafiften kırığım.aslında karizma gibi duruyorum ama kırığın bayrak taşıyanıyım önde el sallayarak slogan atarak gideniyim.i use clear for men and dildo.
2-my name is messi ayrıca ortamların kıvılcımıyım.kavgaları hep ben başlatırım boyuma aldanmayın geleni sikerim mahallede saygınlığım sonsuzdur ana bacı muabbeti yapmam kızlar bana çok pis kesiktir.önce şirin çocuk ayağı veririm sonra vahşi aygır olurum.kırıklara çok pis kıl olurum geçen cristiyano domaldoyu çek golcü koller' e verirken gördüm sıcak su döktüm ayrıldılar.i use clear for real man and prezo.

devam:anlıycağın istanbula yakın zamanda gidip kardeşlerimi görmeyi çok istiyorum günlük.bu arada hatta bi telefonumuz var.

canlı bağlantı:burak ka,ozi ve amo(nispet team):beyler pazar günü kahvaltıdayız ardından içmeye ardından halısaha maçına ardından da ozanlara gidiyoruz eve karı atcaz 25 tane rus çaardık.gelmeyen gündüzlü olsun.olum alp nerdesin ya bi sen yoksun seco atladı geldi nerdeydin?....hee haberin mi yoktu hadi ya neyse artık başka zamana kardeşim kodumeyw.dıt dıt dıt dıııııt dıt dıt dıt dııııt.

onlar arayınca çok mutlu oluyorum günlük ama normal bişeyler anlatsalar bile nispet gibi geliyo bana anlatmasalar zaten olmaz sonra da unuttular lan beni diye düşünüyorum.ne menem bi çelişki bu sorarım sana.neyse bugünlük bu kadar hadi kodumeyw.tüm kardeşlerime selam olsun

2 yorum:

Kha dedi ki...

kank otdü beste gir sana yunanistan fethini vadediyorum.ben gelemesem de gününü gün eder gözün parti görür.zaten odtüde bi best toplantısı olcak bi kafakol olursa kimbilir denk geliriz sana ii eğlenceler bu gece de çırağandayız haberin ola:D

Adsız dedi ki...

senin amına koyim ben. boynum bükük benim.beni arada bi ara, hiç aramadın beni fukara sümüğü gibi yapıştım sana. yetti artık! götüne tüy taktın diye tavuk olmazssın, bunu unutma. sepet sepet yumurta, o değil de çok zaman oldu be atam! yetti artık.eminim 1 yıldan fazla oldu o kontagı kuramamak, belki her zaman bişey hissettirmedi ancak haydi havuza sıçalım.bana kalırsa bu işin gideri var.artık gel götümü açıcam. YEDİ DÜVELİN HATIRINA!!11 ya da ben geleyim ancak benim gittiğim en uzak yer balıkesir benden ankaraya gelmemi beklemeyin, korkularala dolu orası.gezmeyi sevmem, üstelik istanbulda kızlar teklif ediyormuş. dolayısıyla gelmen lazım tekrar almanyadaki kuzenlerimin de gotunu sikmeli.hadi herkesin tuttuugu kendine.mujuk.kontak gerek.