geri geldim


Rap' imi çarmıha gerdim, sosyal medyaya degineyim istedim.

sosyal medya mosyal medya, sikişmiş oldugunuz için cok sevdiniz soyal medya olayını. hepiniz sosyal medyanın cıkmasını bekliyormussunuz sükse yaratmak için. yememiş içmemiş bugunu beklemişsiniz, adeta sosyal medya cıksa da hayatımızı bunun uzerinden sekillendirsek demişsiniz, ben bugun bunu farkettim.

sizin ben bi içinizde gezdireyim de rahat edin, uzun zaman sikmiyordum kardeş, sizi en iyisi ben bi sikeyim. hepimiz rahatlayalım.

Öncelikle biz evvelden "internete girerdik." onun adı internete girmekti, nette takılırdık, kesme işaretine de gerek yok fakat ben cok bildigim için koyayım dedim. biz zaar gibi bilgisayar oyunu oynar, onun dısında kalan vaktimizde de kısıtlı imkanlarla nette dolasırdık. bugunun internet kullanıcıları bizi siklemez "lan bunlar cocuk oyunu ne sikimsonik işler ugrasıyonuz amına koyayim" derlerdi.

he şimdi noldu, annelerinin basitlikle yogurdu bu orospu cocukları olaya uyandılar, yine aynı kolaylıkta çeşitli yapılar peydahlanmaya basladı twitter mwitter. Bu insanlar basitliklerini bizim internetimize bulaştırdılar. eminim hepiniz ayıksınız, basitlik gozunuzu bulamasın efendiler. gorunen durum sudur ki bu adamlar kitleler halinde bizim internetimize aktılar, o gunden beridir dur durak demeden yavsaklasmaya devam etmektedirler.

ben uyandım siz de uyanın istedim.

benim bunlarla olayım burda bitmeyecek. ama yoruldum ve yazmak istemiyorum su anda daha fazla, emin olun ki ben bu körpe yosmaları keyfim geldikçe, bakın net söylüyorum, evlerinden alıp evlerine bırakacağım.

kokunu kurutacagız bunların hep beraber, siz kafanıza takmayın esen kalın.

Hiç yorum yok: